Drugi poraz juniora FK Sarajevo na BTN međunarodnom turniru u Vijetnamu

01.11.2019 u 14:34h

Juniori FK Sarajevo pretrpjeli su drugi poraz na BTN međunarodnom turniru u Vijetnamu, koji se održava od 30. oktobra do 5. novembra. Nakon što su u prvom kolu izgubili od ekipe Japan Universityja s ubjedljivih 0:4, danas su u meču drugog kola poraženi od U21 selekcije Vijetnama rezultatom 1:2.

U19 FK Sarajevo: Dagoja, Kečanović, Konjalić, Kadrić, Dervišagić, Salčin, Đuderija, Hargalić, Islamović, Salčinović, Tabak

Poveo je domaći tim u 15. minuti, a strijelac je bio kapiten Dang Van To'i. Već u 20. minuti bilo je 2:0. Ovaj put pogodio je Tram Van Bu'u.

Bordo tim je do kraja prvog poluvremena uspio smanjiti preko Salke Hargalića, koji je pogodio mrežu protivničke momčadi u 42. minuti.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata. Posljednji meč grupne faze izabranici Dženana Uščuplića igraju 3. novembra, a protivnik im je Hanyang University.