Herić strijelac u pobjedi juniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine

20.08.2015 u 12:26h

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je u prijateljskoj utakmici u Trening centru FSS u Pazovi selekciju Ujedinjenih Arapskih Emirata rezultatom 2:1, a gol na utakmici postigao je mladi prvotimac Fudbalskog kluba Sarajevo i igrač koji je prošao kroz selekcije klupske Akademije, Elvedin Herić. Naš talentovani veznjak pogodio je mrežu protivnika u 43. minuti susreta.

Osim Herića, utakmicu su od prve minute započeli Edvin Rastoder i Adnan Osmanović, također igrači klupske Akademije.  U drugom poluvremenu, priliku je dobio i Advan Kadušić, defanzivac Bordo juniora, a minutažu nije upisao Vedad Gljiva, ofanzivac U-19 selekcije Akademije Fudbalskog kluba Sarajevo.

Čestitamo Elvedinu na golu, našim momcima na zabilježenoj minutaži i dobroj igri, te kolektivu U-19 reprezentacije na novoj pobjedi.