Juniori FK Sarajevo porazom započeli nastup na BTN međunarodnom turniru u Vijetnamu

30.10.2019 u 11:53h

Juniori FK Sarajevo porazom su započeli nastup na BTN međunarodnim turniru za igrače do 21 godine,  koji se održava od 30. oktobra do 5. novembra u Vijetnamu. Od izabranika Dženana Uščuplića bolja je bila ekipa Japan Universityja, koja je slavila s ubjedljivih 0:4.

U19 FK Sarajevo: Dagoja, Kečanović, Konjalić, Kadrić, Dervišagić, Salčin (K), Živković, Nargalić, Islamović, Salčinović.

Nakon prvih 45 minuta igre bilo je 0:3, a strijelci su bili Yusuke Ikeya (5' p), Ryo Tabei (29') i Seiya Niizeki (33'). U drugom poluvremenu Japan University stigao je do još jednog gola, koji je u 87. minuti postigao Ryo Tabei.

Naredni meč juniori FK Sarajevo igraju u petak, a protivnik im je U21 selekcija Vijetnama.