Juniori FK Sarajevo zabilježili pobjedu

15.05.2012 u 17:13h

Juniori FK Sarajevo, pod trenerskom palicom Dženana Ušćiplića, u subotu su odigrali jako dobru utakmicu i nadigrali vršnjake iz Travnika.

Ogromnoj dominaciji na terenu, najbolje svjedoči rezultat. Ekipe su na poluvrijeme otišle sa rezultatom 7:0. U drugom poluvremenu, zabilježena su još tri pogotka, te je rezultat na kraju susreta glasio 10:0.

Mnogi su se upisali u listu strijelaca, ali jedan igrač se ipak najviše istakao. Edin Čampara je za 44. minuta postigao čak 4 pogotka. Pored njega, strijelci su bili i Ismar Čomaga, Alden Bešić, Midhat Mujezinović, Alem Plakalo (2) i Haris Muharemović.

Za juniore su nastupali: Davorin Barić, Amar Mulić, Alija Bajramović, Haris Muharemović, Mirza Račić, Alija Čulov, Adin Čiva, Ismar Čomaga, Midhat Mujezinović, Edin Čampara, Alden Bešić, Eldar Muharemović, Alem Karalić, Amar Muhović, Alem Plakalo, Halil Sadiković i Eniz Aličić.

1. FK Sarajevo 16 5 2 51:16 53
2. HŠK Zrinjski 13 5 5 32:17 44
3. FK Željezničar 10 5 8 31:24 35
4. NK Široki Brijeg 8 11 4 25:18 35
5. FK Radnik 8 8 7 20:17 32
6. NK Čelik 8 7 8 22:31 31
7. FK Sloboda 8 6 9 14:16 30