Juniori poraženi od Zrinjskog

17.09.2019 u 11:10h

Juniori FK Sarajevo su u meču 7. kola Premijer omladinske lige BiH U19 poraženi od HŠK Zrinjski Mostar rezultatom 0:2.

Meč je odigran 14. septembra u Trening Centru FK Sarajevo u Butmiru pred 60 gledalaca, a golove za pobjedu gostiju postigao je Petar Miličević u 32. i 45. minuti.

Za Sarajevo su od prve minute igrali: Belmin Dizdarević, Amar Sabljica, Haris Konjalić, Emrah Makić, Amar Jašarević, Ammar Đuđerija, Aldin Fetahović, Emir Mulaosmanović, Alden Šuvalija, Ermin Kadrić i Amer Tabak.

Priliku u nastavku dobili su još: Salko Nargalić (od 54'), Dino Islamović (65'), Mihajlo Živković (71'), Tarik Hasančić (80') i Salih Husić (86').

Izabranici Dženana Uščuplića nakon sedam odigranih mečeva zauzimaju šestu poziciju na tabeli sa 12 osvojenih bodova.