Pioniri i kadeti ostvarili pobjede protiv FK Radnik

23.07.2018 u 12:10h

Proteklog vikenda počela su takmičenja i u okviru Omladinske Premijer Lige Bosne i Hercegovine u kategoriji pionira i kadeta. Obje selekcije ostvarile su domaće pobjede rezultatom 2:0.

Za U-15 selekciju pogotke su postigli  Mešić u 39. i Bijelonja u 44. minuti utakmice.

Ekipa je utakmicu počela u sastavu : Hodžić, Nikolić, Mujkić, Demirović, Ivanković, Ramić, Ališah, Bijelonja, Drina, Mešić i Bajrić. U nastavku su priliku za igru dobili Šćeta, Karić, Huskić, Pekić i Radović.

Pobjedu U–17 selekciji svojim pogocima donio je Dženit Hajdarević golovima u 29. i 40. minuti utakmice.

Ekipa je utakmicu počela u sastavu: Šahinović, Živković, Sejmenović, Šuvalija, Mulaosmanović, Obuća, Đuderija, Hajdarević, Kečanović, Behmen i Tabak. U drugom poluvremenu još su igrali Džafić, Erić, Nezirović, Viteškić i Hodžić.