Poraz kadeta i juniora u okviru Federalne lige

15.04.2019 u 13:00h

Na pomoćnom terenu Olimpijskog stadiona Asim Ferhatović Hase proteklog vikenda odigrane su utakmice u okviru Omladinske lige BiH Centar A za selekcije kadeta i juniora.

Kadeti predvođeni Tarikom Cerićem upisali su poraz od minimalnih 1:0 protiv ekipe FK Bosna Union. Strijelac jedinog pogotka bio je Redžović u 65. minuti susreta.

Početni sastav U-17:

Osmanović, Hodžić, Hasančić, Selmanović, Halilović, Ljuta, Amzai, Demir, Čaušević, Hodžić i Buzoku.

Juniori predvođeni trenerom Emirom Karahmetom susret protiv selekcije Bosna Union završili su minimalnim porazom od 1:0. Strijelac gola za Bosnu bio je Sarvan u 65. minuti.