SFK 2000 Sarajevo 8:0 ŽNK Mladost Novi Travnik

17.11.2015 u 11:00h

Igračice SFK 2000 Sarajevo savladale su ekipu ŽNK Mladost iz Novog Travnika rezultatom 8:0, te su na taj način sjajno okončale jesenji dio prvenstva. Šampionke Bosne i Hercegovine igrale su odlično u proteklim sedmicama ostvarivši učinak od 33 boda nakon 11 odigranih utakmica, uz gol razliku 74:1.

Na utakmici protiv Novog Travnika, sve dileme oko pitanja pobjednika rješene su u prvom poluvremenu. Alisa Spahić je postigla prvi gol na utakmici u 5. minuti, a deset minuta poslije Melisa Hasanbegović je povisila rezultat. Armisa Kuč je potom postigla dva gola, a prvo poluvrijeme je zaključila Selma Kapetanović, koja se također upisala u strijelce. Do kraja utakmice još dva gola postigla je Armisa Kuč, a u strijelce se upisala i Alma Jašarević.

SFK 2000 Sarajevo 8:0 ŽNK Mladost Novi Tranvik

SFK 2000 Sarajevo: E. Hasanbegović, Jašarević, M. Hasanbegović, Piskić, Đoković (od 57. minute Limanović; od 68. minute Džaferović), Kuč, Spahić, Kapetanović, Numanović (od 57. minute Kamerić), Hadžić, Dijaković.

ŽNK Mladost Novi Travnik: Vesić, Bojanić, Kreća, Denda, Ljubanović, Abdaković, Mustapić, Mujanović (od 70. minute Lovrić), Barišić, Palinić, Gradinović.