ŽFK “Lokomotiva” Brčko 0:8 SFK 2000 Sarajevo

10.11.2016 u 10:07h

U zaostaloj utakmici 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za žene, igračice SFK 2000 Sarajevo gostovale su u Brčkom.  Bordo šampionke su ostvarile visoku pobjedu rezultatom 8:0.

Prvi gol na utakmici postigla je Melisa Hasanbegović, a u 12. minuti novi gol je postigla Armisa Kuč. Drugo poluvrijeme otvara Amela Kršo, koja je pogila mrežu Lokomotive u 55. minuti, a potom su se u strijelce upisale ponovo Armisa Kuč i Jasna Đoković. Do kraja susreta, još tri gola je uspjela postići Armisa Kuč.

U narednom kolu, SFK 2000 Sarajevo dočekuje ekipu Mladosti, a utakmica se igra 13. novembra sa početkom u 13 sati u Trening centru FK Sarajevo u Butmiru.

SFK 2000 Sarajevo: Hodžić, Hasanbegović, Đoković (Kapetanović), Amira Spahić (Grebenar), Kuč, Alisa Spahić (Numanović), Medić, Kršo, Spasojević, Hadžić i Kamerić.