ŽOFK Gradina 0:3 SFK 2000 Sarajevo

07.11.2016 u 13:04h

Igračice SFK 2000 Sarajevo ostvarile su novu pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine za žene. Izabranice Samire Hurem gostovale su jučer u Srebreniku, gdje su odmjerili snagu sa domaćom ekipom Gradine, a utakmica je završena pobjedom SFK 2000 Sarajevo rezultatom 3:0.

Šampionke Bosne i Hercegovine su povele u 30. minuti utakmice preko Alme Kamerić, a u drugom poluvremenu dva gola je postigla Merjema Medić.

Igračice SFK 2000 Sarajevo nakon deset odigranih utakmica imaju maksimalan učinak od  30 osvojenih bodova, uz nevjerovatnu gol razliku u iznosu 73:1.

SFK 2000 Sarajevo: Hodžić, Hasanbegović, Piskić (Alisa Spahić), Đoković, Amira Spahić, Kuč, Kapetanović, Kršo, Hadžić (Numanović), Selimović (Medić), Kamerić.