Remi protiv FK Radnik

27.04.2019 u 20:41h

Ekipa FK Sarajevo danas je na Gradskom stadionu u Bijeljini u okviru 29. kola BH Telecom Premijer lige odigrala utakmicu bez pogodaka protiv FK Radnik.

Početni sastav FK Sarajevo:

Kovačević, Hebibović, Halilović, Lazić, Mujakić, Stanojević, Crepulja, Tatar, Rahmanović (74' Handžić), Velkoski (80' Kapić), Ahmetović.

Prvu priliku na utakmici imali su igrači Sarajeva kada nakon centaršuta Halilovića igrač Radnika skreće loptu, ali Lučić uspješno brani. U 16. minuti došlo je do prekida susreta zbog velikog nevremena, a igrači su se vratili na teren nakon deset minuta.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo pravih šansi, te se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0

Drugo poluvrijeme proteklo je u boljoj igri FK Sarajeva. Bordo tim imao je više loptu u svom posjedu, ali bez prave prilike. Na kraju vrijedi istaći priliku Ahmetovića koji iz dobre pozicije šutira preko gola, te je meč završen bez pogodaka.

FK Sarajevo sljedeću utakmicu u okviru 30. kola BH Telecom Premijer lige igra protiv NK Čelik na domaćem terenu, dok će ekipa FK Radnik u goste HŠK Zrinjski.