Ubjedljiva pobjeda Sarajeva na prijateljskoj utakmici protiv Unisa

28.03.2015 u 17:26h

Fudbaleri Sarajeva iskoristili su reprezentativnu pauzu u prvenstvu, kako bi odigrali prijateljsku utakmicu u poslijepodnevnim satima današnjeg dana.

Izabranici Mehe Kodre, na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović-Hase” dočekali su vogošćanski UNIS, a utakmica je završena rezultatom 7:0 u korist Bordo kluba.

U prvom poluvremenu, Sarajevo je napadalo, imalo nekoliko prilika, a jedini gol u mreži gostiju, postigao je Leon Benko. U nastavku, naši prvotimci, zaigrali su još ofanzivnije, te su do kraja utakmice postigli još nekoliko golova. U strijelce su se redovom upisivali: Duljević, ponovo Benko, Bilbija, Puzigaća, te dva puta Rustemović.

Današnja prijateljska utakmica, poslužila je našem stručnom štabu kako bi isprobali i neke nove taktičke zamisli, te podigli formu ekipe uoči nastavka BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine. Podsjećamo, Sarajevo narednog vikenda, 4. aprila, na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović-Hase”, dočekuje Mladost iz Velike Obarske.

Fotografije sa utakmice možete pogledati klikom na LINK.