FK Sarajevo 2:1 NK Bosna Visoko

03.07.2016 u 19:44h

Osamnaesti dan priprema fudbaleri Sarajeva iskoristili su kako bi odigrali prijateljsku utakmicu protiv Nogometnog kluba Bosna Visoko. Utakmica, koja je odigrana u Trening centru FK Sarajevo u Butmiru završena je pobjedom Bordo kluba, rezultatom 2:1. Za pobjedu Sarajeva pogađali su Mersudin Ahmetović i Almir Bekić.

Naš stručni štab, na čelu sa Almirom Hurtićem, današnju utakmicu započeo je sa sljedećim sastavom: Pavlović, Hebibović, Kadušić, Balić, Almir Bekić, Rustemović, Radovac, Ćetković, Crnkić, Amer Bekić i Ahmetović. U toku utakmice, priliku su dobili još Nemanja Anđušić i Nihad Mujakić.

U početnim minutama utakmice Bosna je došla do vodstva, a u prvom poluvremenu rezultat je poravnao Mersudin Ahmetović. Na početku drugog poluvremena Sarajevo je povelo golom Almira Bekića, a rezultatska prednost mogla je biti još veća, obzirom na dobre prilike Balića i Anđušića. Do kraja utakmice nije bilo rezultatskih promjena, te su naši fudbaleri ovog vikenda upisali drugu pobjedu na drugoj utakmici, nakon što su jučer savladali FK Novi Grad rezultatom 5:0.

Fotografije sa današnje utakmice protiv NK Bosna Visoko pogledajte klikom na LINK.