Bosna na gostovanju savladala Orašje, Anđušić i Kobiljar nastupili za Travnik

28.10.2015 u 19:34h

Fudbaleri Sarajeva, koji se nalaze na posudbama, proteklog vikenda, odigrali su nove utakmice. Igrači našeg partnerskog kluba, NK Bosna Visoko, odigrali su jednu fantastičnu utakmicu, te su pobijedili Orašje na gostujućem terenu, rezultatom 2:0. Tarik Handžić proveo je 90 minuta na terenu, a Ildar Klarić i Amar Burović u igru su ušli u finišu utakmice. Vrijedi istaći i to, da su golove za pobjedu Bosne postigli Čiva i Tahiri, bivši omladinci Bordo kluba.

Travnik je kao gost izgubio od Slobode rezultatom 2:0, a poput utakmice kupa protiv Radničkog u toku sedmice, Rijad Kobiljar i Nemanja Anđušič zabilježili su značajnu minutažu. Kobiljar je igrao svih devedeset minuta, a Anđušič je na terenu proveo 85. minuta. Spomenimo i to, da je Germain Kouadio utakmicu posmatrao sa klupe.

Novi Pazar je na gostujućem terenu upisao poraz od Surdulice, rezultatom 2:0. Miroljub Kostić i Radoš Protić su odigrali čitavu utakmicu.

Narednog vikenda, Novi Pazar gostuje Javoru, Travnik dočekuje Olimpic, a Bosna će u Visokom igrati protiv Bratstva.